GPCKiE - Organizacja PRZYJMUJĄCA, WYSYŁAJĄCA oraz KOORDYNUJĄCA Wolontariatu Europejskiego

Przypominamy że w dniu 27.01.2016  Gminno-Parkowe Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie uzyskało status Organizacji Przyjmującej, Wysyłającej oraz Koordynującej Wolontariatu Europejskiego. Akredytacja została przyznana na okres 3  lat i jej ważność wygaśnie wraz z upływem dn. 27.01.2019r. Profil organizacji jest opublikowany w bazie akredytowanych organizacji EVS pod numerem 944671070 na stronie http://ec.europa.eu/youth/evs/aod/hei_en.cfm.
Oznacza to że w naszej gminie możemy gościć Wolontariuszy EVS, tworząc i koordynując nowe projekty, ale nie tylko. Możemy również wysyłać młodych mieszkańców naszej gminy jako wolontariuszy EVS za granicę. Zapraszamy wszystkie młode osoby do współpracy i zachęcamy do zapoznania się z ideą Wolontariatu Europejskiego.
Służymy pomocą w znalezieniu zagranicznej organizacji goszczącej oraz podczas realizacji zagranicznych projektów EVS.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 42 237 15 11, 519 150 012

KARTA WOLONTARIATU EUROPEJSKIEGO

Archiwum aktualności

Informacja o "cookies" Ważne: Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
__________________________
Godziny otwarcia
GPCKiE w Plichtowie
:

Poniedziałek - Piątek 8.00-20.00
_____________________________

KONTAKT
informacje kontaktowe, teleadresowe
_____________________________

HARMONOGRAM ZAJĘĆ STYCZEŃ 2018

GODZINY OTWARCIA ŚWIETLIC GMINNYCH

KALENDARZ IMPREZ I WYDARZEŃ
GMINNYCH 2017

Projekty Międzynarodowe

Ekologia, Klub Przyjaciół Ziemi, Turystyka kulturowa

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości 
Website Security Test